شرکت راشین وب در جشنواره کارآفرنان برتر 1398

شرکت راشین وب اصفهان در جشنواره کارآفرینان برتر سال 1398 و راهیابی به مرحله دوم

شرکت راشین وب اصفهان در جشنواره کارآفرنان برتر سال 1398 و راهیابی به مرحله دوم را می توان از مهمترین تحولات این سایت ساز در سال 1398 نام برد.

راشین وب به پشتوانه مدیران مدبر و کارآزموده و همکاری بیش از 60 پرسنل توانسته به این موفقیت بزرگ دست یابد و امید است که بتواند در این مرحله از داوری نیز با موفقیت کسب افتخار نماید.

در این جلسه که در روز پنج شنبه مورخ 14 آذر ماه 98 نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل شرکت راشین وب حضور یافتند و از نزدیک در روند طراحی سایت راشین وب و روند پشتیبانی از مشتریان قرار گرفتند، مباحث مختلفی از جمله روند طراحی و پشتیبانی سایت مشتریان و تعداد نیروهای مشغول به کار در شرکت راشین وب مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه که در محل شرکت راشین در اصفهان با حضور اعضای تیم فنی راشین وب برقرار گردید معاونت بازرگانی، فنی و پشتیبانی و سایر همکاران به بیان شرح وظایف، اقدامات و نیروهای اشتغال به کار در راشین وب پرداختند.

شرکت راشین وب در جشنواره کارآفرینی برتر 1398

صحبت های مدیر عامل شرکت راشین وب اصفهان

در این جلسه جناب آقای علیرضا موذنی مهر مدیر عامل شرکت راشین وب اصفهان در طی این جلسه خاطر نشان کردند:”به اعتقاد من اگر سازمان را به يک کشتي و مدير سازمان را به ناخدا تشبيه کنيم ، اين ناخداي کشتي است که افراد را در مسير درست هدايت مي کند و اگر حتي فردي از خدمه اين کشتي کار را به درستي انجام ندهد باز اين ناخدا است که مي تواند کشتي را به مقصد درست هدايت کند. ”

استفاده از نيروهاي خلاق و خوش فکر با انگيزه هاي بالا  در مجموعه مهندسین راشین وب و دارا بودن روحيه کاري در زمينه های فناوری اطلاعات از جمله مسائلی بوده است که ما در مسير توسعه فعاليت های خودمان به آن توجه کرده ايم. همچنین جهانی شدن و از بين رفتن مرزهای جغرافيايی در زمينه کار و اشتغال زمينه ای را فراهم خواهد کرد تا بتوانیم بحث کارآفرینی را بصورت گسترده تر اجرایی کنیم.

مدیر عامل راشین وب وی در ادامه افزود:” ما همواره سعي کرده ايم نيرو هايي را به همکاري دعوت کنيم که اهداف و انگيزهاي کاري مشابهي را دنبال کنند و تنها منافع مادي براي آنها مطرح نباشد ، تا فردي به جز انگيزه هاي مالي ، انگيزه ها و روحيات ديگري براي فعاليت هاي فنی نداشته باشد موفقيت در اين زمينه فراهم نخواهد شد.

يکي از عوامل موثر در موفقيت شرکت راشین وب اصفهان استفاده از نيروها و افرادي است که به جز انگيزه هاي مالي مسائل بالاتر و مهم تري دغدغه زندگي آنها است و تنها به ماديات فکر نمي کنند.

اهداف شرکت راشین وب اصفهان در سال 1399

با توجه به فراز و نشیب‌های موجد در این مسیر، پیش‌بینی شده است بتوانیم  سایت‌ساز «راشین وب» را تا پایان سال آینده به چند کشور همسایه صادر کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید