راشین وب

شرکت راشین وب اصفهان 🔥 سایت ساز حرفه ای و آنلاین rashinweb

معرفی راشین وب

سایت ساز راشین وب ( rashinweb ) و یا شرکت راشین وب اصفهان یک سایت ساز حرفه ای و ایرانی می باشد که می تواند در کمتر از 2 دقیقه یک سایت حرفه ای را راه اندازی نمایید.

راشین وب یک موتور پیشرفته نرم افزاری قدرتمند از سالهای 1383 تا به امروز است. نرم افزاری که بارها در پرتال ها، سایت های بزرگ تجاری ، فرهنگی و شرکتی به ارائه سرویس پرداخته است.

از اواخر سال 95 ایجاد بسترهای لازم جهت ارایه ی این نرم افزار به صورت سرویس آنلاین در دستور کار قرار گرفت و با تلاش فراوان متخصصین و مشاورین فنی، تجاری و مدیریتی در بهار سال 1397 افتتاح گردید.

از مهمترین اهداف راشین وب ارائه سرویس هایی پایدار ، ارزان و با کیفیت به طیف وسیعی از مشتریان جهت بهره برداری مشاغل، اصناف و موسسات جهت ارائه بهتر توانمندی های خود ، رونق کسب و کار و تولید محتوای دیجیتال بر پایه سرویس های وب میباشد .

مطمئنا چشم انداز راشین وب ارائه سرویس های متعدد مبتنی بر وب به طیف وسیعی از کاربران اینترنتی خواهد بود .

چرا باید در سایت ساز راشین وب سایت داشته باشم

چرا طراحی سایت راشین وب: سوالی که ذهن شما را مشغول کرده است، برای ما بسیار مهم می‌باشد! قطعا وقتی تمایل به صرف هزینه و همکاری بلندمدت با گروهی را داشته باشید، این سوال برای شما پیش خواهد آمد. اما این وظیفه شما نیست که پاسخ آن را بیابید، ما با نمونه کارهای موفق خود پاسخ شما را داده‌ایم.

راشین وب از ابتدای تصمیم خرید سایت شما برای راه‌اندازی کسب‌و‌کارتان در کنار شما است. با تیم ما می‌توانید جلسه مشاوره داشته باشید و ایده‌های خود را با ما در میان بگذارید، ما هم ایده شما را تکمیل کرده و پروژه شما را به سرانجام می‌رسانیم.

سابقه کاری و ثبت رسمی:

شرکت راشین وب در سال 1388 به ثبت رسیده و از آن زمان تاکنون به صورت تخصصی، تمرکز خود را در بستر وب قرار داده است. ما هر روز به بهبود خود فکر کرده‌ایم و تا به امروز لحظه‌ای دست از پیشرفت و تغییر برنداشته‌ایم.

می‌توانید با بررسی نام شرکت و روزنامه رسمی منتشر شده در همان سال ثبت، از این موضوع مطمئن شوید که با یک 💎شرکت ثبت‌شده رسمی، طرف هستید و با خیال راحت امکان ثبت قراردادهای حقوقی و رسمی را نیز خواهید داشت.

همچنین با عضویت در انجمن صنفی کسب‌و‌کار اینترنتی و داشتن اینماد دوستاره نیز، گامی دیگر در جهت رسمیت راشین وب برداشته شده است.

تجربه کاری راشین وب:

پشتیبانی تیکتینگ راشین وب
پشتیبانی تیکتینگ راشین وب

بیش از ده‌ها پروژه موفق طراحی سایت، پرتال و صدها مشتری استفاده‌کننده از خدمات سایت rashinweb که سال‌ها در کنار ما بوده‌اند، برای ما تجربیاتی را به ارمغان آورده است که می‌تواند در اجرای پروژه‌های جدید تاثیر گذار باشد.

ما در نمونه کارهای اجرایی خود، بیش از 6000 پروژه تکمیل‌شده داریم که فقط بخشی از کارهای اجرا شده توسط تیم راشین وب هستند، باید بدانید چگونه بیش از 6000 پروژه اجرا،‌ تحلیل،‌ پیاده‌سازی و تحویل مشتری می‌شود!

اجرای هر پروژه تجربه‌ای جدید است و در پیاده‌سازی بهتر پروژه بعدی تاثیر گذار می‌باشد، ما نیز با اجرای هر پروژه رشد کرده‌ایم و اکنون توانسته‌ایم به استاندارهایی عالی دست پیدا کنیم که مشتریان ما را خوشحال می‌کند.

کار تیمی در راشین وب:

مهم است که یک پروژه توسط تیم متخصص انجام می‌شود یا توسط یک فرد!

قطعا طراحی قالب،‌زیبایی سایت، کدنویسی، صفحه آرایی، مدل بازاریابی سایت و… همگی تخصص یک فرد نیست و نیازمند افرادی ماهر در هر یک از حوزه‌ها می‌باشد.

💡 پروژه‌های اجرایی در راشین وب توسط یک تیم انجام می‌شوند که هر بخش پروژه به متخصص آن سپرده خواهد شد، گرافیک و زیبایی سایت شما قطعا با بخش فنی متفاوت خواهد بود و برای اجرای هر بخش، فرد یا افراد متخصص آن بخش با شما در ارتباط خواهند بود.

 مدیریت پروژه طراحی سایت:

هر پروژه، نیاز به مدیریت پروژه دارد و بدون آن تحلیل نیروی انسانی، زمان دقیق پروژه و نحوه پیاده‌سازی آن، تقریبا ممکن نخواهد بود. در راشین وب هر قرارداد به صورت یک پروژه تعریف می‌شود که شامل زمان شروع و پایان مشخص و همچنین تحلیل دقیق نحوه پیاده‌سازی و اجرای نهایی است.

یک قرارداد خارق‌العاده:

شاید هر فرد یا شرکتی با شما قراردادی را امضا کند،‌ اما محتوای آن قرارداد بسیار مهم است! ما قرارداد را طوری تنظیم کرده‌ایم که خواندن آن برای شما لذت بخش خواهد بود.

ما با توجه به تجربیات قبلی، به طور پیوسته قرارداد را بهبود داده‌ایم و اکنون به استانداری رسیده‌ایم که حق کارفرما و پیمانکار، کامل در آن رعایت خواهد شد و سوء برداشت‌های احتمالی تا حد ممکن کاهش خواهد یافت.

پشتیبانی بدون مرز:

پشتیبانی راشین وب اصفهان
پشتیبانی راشین وب اصفهان

تیم 👍 پشتیبان راشین وب به صورت  تلفنی و از طریق سیستم پشتیبانی تیکتینگ، در خدمت شما است. پس از عقد قرارداد و تحویل پروژه نهایی، به مدت 12 ماه محصول را گارانتی می‌کنیم تا هرگونه ایراد یا مشکل احتمالی را بدون هزینه اضافی رفع نماییم.

همچنین پشتیبانی، در هنگامی که نیاز به آموزش و راهنمایی دارید نیز در کنارتان خواهد بود و بدون وقفه شما را یاری می‌کنیم.

صداقت:

جوهره اصلی راشین وب، صداقت است! اولیت اصلی ما قبل از هر چیزی، صداقت بوده و خواهد بود. شما به محض ورود به راشین وب، این موضوع را حس خواهید کرد. کسی به دنبال فریب شما و خالی کردن جیب‌تان نیست!

در راشین وب، هدف اجرای پروژه‌های موفق است و ما برای همین منظور، نیاز به گفتگوی صادقانه با مشتریان داریم. تعداد بیش از 6000 مشتری ما نیز گویای همین امر است.

 خدمات ارزش افزوده:

شما در راشین وب فقط یک وب‌سایت به دست نمی‌آورید،‌ خدمات ارزش افزوده دیگری همچون خدمات CRM ، مدیریت آسان وب‌سایت با اپلیکیشن موبایل، پنل پیامک، بهینه سازی وب‌سایت و … تا رسیدن به موفقیت برای شما فراهم خواهد بود.

می‌توانید تولید محتوای وب‌سایت ، برندینگ آنلاین و توسعه کسب‌و‌کار خودتان را به شرکت راشین وب اصفهان بسپارید و با خیال راحت روی نقاط حیاتی کسب‌و‌کارتان فعالیت کنید.

به‌روز‌رسانی پیوسته:

همانطور که می‌دانید، راشین وب برای اجرای پروژه‌های طراحی وب‌سایت خود به هیچ عنوان از سیستم‌های متن باز و رایگان استفاده نمی‌کند و تمرکز اصلی ما همیشه پیاده‌سازی پرتال‌های استاندارد و برنامه‌نویسی اختصاصی بوده است.

به همین جهت با توجه به اجرای پروژه‌های متعدد، به طور پیوسته به‌روز‌رسانی‌هایی برای سیستم‌های راشین وب آماده می‌شود که امکانات و کیفیت سیستم‌های مدیریت محتوای ما را بهبود می‌دهد.

مشتریان قدیمی نیز شامل سرویس‌های به‌روز‌رسانی‌شده و با به‌روزکردن سیستم خود همواره امکانات و کیفیت بهتری را تجربه خواهند کرد.

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه درخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره را پر نمایید و یک جلسه مشاوره رایگان مهمان ما باشید

امکانات و قابلیت های کلیدی راشین وب

راشین وب همانند دیگر سایت ساز ها مزایا و امکاناتی دارد که در ادامه به بررسی این سایت ساز ایرانی می پردازیم:

 سایت های راشین وب ریسپانسیو یا واکنش گرا هستند

سایت واکنش گرا چیست؟ در طراحی سایت واکنش گرا یا Responsive Web Design ، سایت به صورت لایه های شناور طراحی می شود. این ویژگی باعث می شود سایز متن، عرض صفحه و… در هر سایز پلتفرمی به صورت خودکار تنظیم شود و ابعاد تصویر و سایز متنون و دیگر بخش های سایت با توجه به تغییر نوع دستگاه ( تبلت، موبایل، لپ تاپ، تلویزیون های هوشمند و…) و همچنین تغییر رزولوشن تغییر کند. راشین وب با توجه به استفاده از تکنولوژی روز و استفاده از متخصص ترین افراد در زمینه طراحی وب سایت های خود را واکنش گرا و ریسپانسیو شده طراحی می کند.

 سایت های راشین وب ریسپانسیو یا واکنش گرا هستند
rashinweb

راشین وب با علم به اینکه امروزه فناوری بخش بزرگی از زندگی مردم را دربرگرفته است و نمیتوان دستگاه ها یا پلتفرم های مختلفی که مردم به واسطه آنها به جهان وب متصل هستند را نادیده گرفت. چرا که انعطاف ناپذیر بودن نسبت به شرایط مختلف در وب نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت.

تا چندی پیش طراحان سایت، ورژن جداگانه ای از سایت به نام ورژن موبایل طراحی میکردند که ابعاد صفحه سایت، سایز فونت ها، اندازه دکمه ها و دیگر آیتم ها طوری در آن قرار داده میشد تا تجربه کاربری بهتری به کاربر موبایل بدهد.

سرور میزبان وب سایت نیز با تشخیص اینکه کاربر از پلتفرم موبایل استفاده میکند ورژن موبایل را برای او نمایش میداد امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به بازار آمدن بیشمار نمایشگر و پلتفرم متفاوت با اندازه های گوناگون دیگر طراحی سایت های جداگانه برای هر یک منطقی به نظر نمیرسد چه از نظر کارایی و چه از نظر اقتصادی.

و اینجاست که اهمیت طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو راشین وب آشکار میشود .

با طراحی سایت واکنش گرا دیگر نیاز به طراحی سایت اختصاصی برای هر گجت یا پلتفرم موجود در بازار نیست. صاحبین شرکت ها و کسب و کارهای موفق و پیشرو باید بتوانند به بهترین نحو اطلاعات کسب وکارشان را به مشتریان ارائه دهند و این امر اهمیت طراحی سایت واکنش گرا را نشان می دهد.

این امکان بی نظیر در سایت ساز راشین وب به کاربر اجازه می دهد تعامل بهتری با سایت داشته باشد و این تکنیک تاثیر مثبتی روی تجربه کاربری کاربر یا مشتری و جذب بیشتری وی خواهد داشت.

اکنون زمان تغییر، و ارائه سایت در قالبی پیشرو و جدید است و راشین وب قدم های بسیار خوبی در این زمینه برداشته است. نکته جالب اینجاست که اگردر آینده نیز پلتفرم جدیدی به بازار بیاید و فراگیر شود، نیاز صرف دوباره هزینه برای طراحی سایت جدید برای این پلتفرم نیست چرا که قالب سایت واکنش گرا خود را به سادگی با آن هماهنگ کرده و نیازی به طراحی مجدد ندارد. به عبارت دیگر قالبی برای تمام پلتفرم ها… .

صرفه جویی در زمان:

با توجه به تجربه 15 ساله مهندسین راشین وب در زمینه طراحی سایت، می دانیم که همیشه “⏲️ وقت” از الویت های مهم مشتریان ماست.

زمانی که فقط با یک پروژه (و در یک نوبت)، طراحی سایت به صورت واکنش گرا انجام می شود (و نه به صورت جداگانه برای مونیتور و موبایل و…) مسلما در وقت به خوبی صرفه جویی خواهد شد.

• سبقت از رقیبان:

راشین وب 💪 می داند که طراحی واکنش گرا هنوز در ابتدای راه است، و احتمال بهرمندی رقبای شما از این ویژگی کم است و داشتن این ویژگی به بازدیدکنندگان و مشتریان شما می گوید که کار شما در همه زمینه ها حرفه ایست و پیشاپیش رقبا خود حرکت می کنید.

در نظر داشته باشید که با طراحی سایت واکنش گرا با سایت ساز راشین وب شما سایتی در اختیار دارید که هم در تمام مونیتورها و هم در همه پلتفرم های موجود در بازار بدون مشکل و به زیبایی به نمایش درمی آید. و این مزیت باعث سبقت شما از رقیبان خواهد شد.

با توجه به اینکه امروزه بیش از 50 درصد کاربران اینترنت، بوسیله موبایل به وب متصلند، تصور اینکه سایتی در اختیار داشته باشید که در پلتفرم های موبایل به خوبی نمایش داده نشود، تعداد زیادی از کاربرانی که می توانند کاربر سایت شما و مشتری شما باشند را از دست می دهید.

پس شما می توانید هم اکنون که قصد سفارش طراحی سایت را دارید بدون پرداخت هزینه بیشتر، با مراجعه به سایت ساز راشین وب میتوانید کاری کنید که تمام افراد (با هر پلتفرمی) که وارد دنیای وب می شوند بتوانند سایت شما را نیز به بهترین شکل ممکن ببینند.

• بالا بردن سئو سایت با سایت ساز راشین وب:

rashin web seo freandly website builder
rashinweb seo freandly website builder

رسپانسیو نبودن سایت شما تاثیری منفی روی رتبه سایت شما خواهد داشت.

حتی در صورت طراحی دو نسخه مجزا سایت برای کامپیوتر و موبایل، با توجه به اینکه این دو سایت، یک محتوا دارند اما آدرس های آنها متفاوت است، روبات خزنده گوگل ( که وظیفه برسی و فهم محتویات سایت ها را دارد و هر چند وقت یک بار سایت شما را بررسی می کند) پس از ایندکس کردن نسخه نخست به سراغ نسخه موبایل می رود و آن را “Duplicate” یا تکراری می شناسد که این اتفاق رتبه سایت شما را به شدت کاهش خواهد داد.

داشتن وب سایت واکنش گرا در سایت ساز راشین وب از وجود محتوای تکراری پیشگیری کرده و رتبه سایت شما را بهبود می بخشد و موجب افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجویی مانند گوگل خواهد شد. در نتیجه ترافیک و بازدیدکنندگان افزایش یافته و افزایش مشتریان و پیشی گرفتن شما از دیگر رقبا را نیز در پی خواهد داشت.

• افزایش فروش:

با افزایش مخاطبان موبایل، فروش محصولات و خدمات وب سایت از این طریق نیز افزایش می یابد و داشتن سایت واکنش گرا اجتناب ناپذیر خواهد بود.

• افزایش سرعت:

با طراحی سایت رسپانسیو و به صورت بهینه برای همه پلتفرم ها در سایت ساز راشین وب اصفهان، سرعت بارگذاری وب سایت افزایش می یابد.

• بهبود تجربه کاربری:

متخصصین راشین وب به این موضوع اشراف کامل دارند که کاربران برای مشاهده وب سایت لزومی به تغییر اندازه صفحات برای اینکه سایت را به صورت کامل مشاهده کنند ندارند و این موضوع تجربه کاربری را بهبود میبخشد و رضایت کاربر را در پی خواهد داشت.

اپلیکیشن اختصاصی مدیریت سایت

راشین وب با ارائه اپلیکیشن اختصاصی مدیریت سایت راشین وب ، مدیریت سایت را برای شما بسیار آسان نموده است. تنها کافی است شما با دانلود این اپلیکیشن و در یافت نام کاربری و رمز عبور خود نسبت به مدیریت سایت خود اقدام نمایید.

در صورتی که شما چند سایت خریداری نموده باشید می توانید به راحتی بین سایت های مختلف خود سوئیچ کنید و همچنین در صورت هرگونه مشکل نسبت به درخواست پشتیبانی از داخل اپلیکیشن اقدام نمایید.

برخی از امکانات اولیه اپلیکیشن به شرح زیر می باشد:

  1. امکان جابجایی بین سایت های مختلف و مدیریت هر یک از سایت ها
  2. بروز رسانی ماژول اخبار و اطلاع رسانی
  3. بروز رسانی ماژول مقالات
  4. بروز رسانی ماژول گالری تصاویر
  5. بروز رسانی ماژول فروشگاه و افزودن محصول به سایت
  6. نمایش آخرین پیام ها و اطلاعیه های سایت
  7. نمایش وضعیت سرویس
  8. نمایش پیام های دریافتی از کاربران در سایت
  9. ارسال درخواست پشتیبانی و نمایش تیکت های موجود
  10. مدیریت تنظیمات اولیه سایت

جهت مشاهده امکانات بیشتر و راهنمای این قابلیت به این آدرس مراجعه نمایید:

اپلیکیشن مدیریت سایت راشین وب، 10 قابلیت مهم و کاربردی

راشین وب اولین سایت ساز ایرانی مجهز به AMP

راشین وب اولین پرتال ایرانی با قابلیت AMP گوگل
راشین وب اولین پرتال ایرانی با قابلیت AMP گوگل

🏷️ با تلاش تیم فنی و مهندسان راشین وب قابلیت AMP به عنوان اولین پرتال سایت ساز ایرانی بر روی پرتال سایت ساز و همچنین 6000 مشتری راشین وب اصفهان قرار داده شد.

سایت های کاربران از این پس هنگام جستجوی محتوای سایت هایی که این ویژگی را فعال نموده اند در حالت موبایل نسخه مربوط به AMP با سرعت بسیار بالاتری نمایش داده خواهد شد

چرا باید از AMP راشین وب استفاده کنم ؟

👈 گوگل با استفاده از AMP، باعث افزایش سرعت ارائه محتوا در ابزارهای موبایل شده است بدون اینکه کاربر را مجبور کند کل محتوای سایت را مشاهده نماید. در واقع صفحاتی که از تکنولوژی  AMP در موبایل استفاده می کنند، از نظر رتبه یک سروگردن از بقیه بالاتر قرار خواهند گرفت.

جهت مشاهده تنظیمات این ماژول و همچنین فعال و یا غیر فعال کردن آن پس از ورود به داشبرد در سایت ساز راشین وب زیر گروه مدیریت سئو مراجعه نموده و بر روی لینک “مدیریت نسخه AMP ”  کلیک نمایید

همچنین آموزش مدیریت و تنظیمات این امکان جدید را می توانید در راهنمای راشین وب مشاهده نمایید : فعال و غیر فعال کردن امکان amp در سایت

استفاده از هاست اختصاصی با کیفیت

راشین هاست ارائه دهنده برترین هاست بر روی یکی از قویترین و بهترین دیتا سنترهای ایرانی پشتیبانی می شود.

با توجه به اینکه یکی از عوامل مهم در سئوی سایت نزدیک بودن مکان سایت به بازدید کنندگان می باشد راشین وب نیز بر روی یک سرور کاملا حرفه ای و اختصاصی در دیتا سنتر های داخل ایران پشتیبانی می گردد.

این نکته علاوه بر بهبود سئوی مشتریان شما ، با توجه به استفاده از اینترنت داخلی می تواند اتصال همیشگی شما به سایت را تضمین می کند.

راهنمای کامل و جامع مدیریت سایت

از جمله مزایای مهم سایت ساز راشین وب راهنمای تصویری و متنی این سایت ساز ایرانی می باشد . شما می توانید با مراجعه به راهنمای جامع راشین وب در وب سایت اصلی این سایت ساز به نشانی از تمامی آموزش ها به صورت رایگان استفاده نمایید.

راهنمای جامع راشین وب
راهنمای جامع راشین وب

آموزش ها به صورت دسته بندی شده و مفصل با تصویر تمامی مواردی که ممکن است برای شما مبهم باشد را توضیح داده اند.

همچنین در صورت تمایل می توانید با مراجعه به آدرس رسمی راشین وب در شبکه مجازی یوتیوب کلیپ های تصویری مربوط به آموزش این سایت ساز را مشاهده نمایید.

علاوه بر یوتیوب و با توجه به مشکل فیلتر بودن این شبکه اجتماعی می توانید فیلم ها و آموزش های تصویر را در کانال آپارات راشین وب مشاهده نمایید.

همچنین شما می توانید نمونه ای کلیپ های راهنمای راشین وب را که با بالاترین استاندارد ها و کیفیت های ممکن ضبط و تدوین شده است را در ادامه همین متن مشاهده نمایید:

نمونه کلیپ تصویر راهنمای جامع سایت ساز راشین وب

•عدم نیاز به دانش برنامه نویسی

در سایت ساز شما می توانید با کمترین دانش برنامه نویسی سایت خود را مدیریت نمایید.

با توجه به اینکه سایت ساز بومی و توسط متخصصان داخلی نوشته شده است، استفاده آسان جهت کاربران ایرانی از اولویت های اصلی مهندسین ما بوده،

داشبرد کاملا فارسی و روان و گویای تمامی نیازمندی های شما در زمینه تولید و بارگذاری محتوا را برآورده می کند .

برخی از سوالات متداول که ممکن است پاسخ آن به شما در انتخاب یک سایت ساز خوب کمک کند:

مدت زمان ساخت سایت در چقدر است؟

موتور هوشمند ایجاد سایت در کمتر از 2 دقیقه سایت شما راه اندازی می نماید .

آیا سایت ساز راشین وب از وردپرس استفاده می کند؟

در پاسخ این سوال باید بگویمم که اصلا، هرچند که وردپرس یک سایت ساز قوی و بروزی هست اما پرتال راشین وب با توجه به نیازهای کاربران ایرانی و صد در صد توسط کارشناسان فنی راشین وب برنامه نویسی و توسعه یافته است.

مدت زمان بارگذاری اطلاعات اولیه چقدر است؟

با کمک تیم پشتیبانی فنی و تولید محتوا در کمتر از 20 روز سایت شما را با دیتای ارسالی بارگذاری و تحویل می دهد.

پشتیبانی سایت های راشین وب به چه صورت است؟

تیم پشتیبانی راشین وب با در اختیار داشتن یک CRM اختصاصی و سامانه یکپارچه پشتیبانی مشتریان به نشانی www.32118.ir و از طریق سامانه تیکتینگ پاسخ گوی تمامی سوالات کاربران خود می باشد.

آیا سایت ساز راشین وب ریسپانسیو است؟

در جواب این پرسش باید بگوییم که بله، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بروز شدن انواع سخت افزارهای در دسترس کاربران، ریسوانسیو بودن سایت ها یکی از الزامات می باشد که این قابلیت در تمامی تم های خود لحاض کرده ایم.

برای داشتن سایت نیاز به دانش برنامه نویس است ؟

خیر، شما بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی می توانید یک سایت کاملا حرفه ای را در اختیار داشته باشد. قالب ساز پیشرفته و دراگ اند دراپ راشین وب مدیریت ظاهر سایت را برای شما آسان می کند

با توجه به اینکه راشین وب اصفهان هست روند خرید سایت مشکل نیست؟

به هیچ وجه ، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و در اختیار بودن اینترنت در انواع سیستم عامل ها، بعد مسافت دیگر معنی ندارد و کسب و کارها بسیار به یکدیگر نزدیک شده اند.

مراحل 💳 خرید سایت در راشین وب به چه صورت است؟

جهت خرید سایت در این سایت ساز حرفه ای و ایرانی شما می توانید به دو صورت عمل کنید .

در صورتی که به اینترنت دسترسی دارید می توانید با مراجعه به وب سایت راشین وب از قسمت خرید سایت نمونه های بیشمار سایت راشین وب را ملاحظه و متناسب با سلیقه خود سایت مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

خرید سایت راشین وب
خرید سایت راشین وب

همچنین در نظر داشته باشید که تمامی وبسایت های راشین وب دارای توضیحات جامع و کافی در رابطه با قالب سایت استفاده شده و امکانات را دارا می باشد که با کلید بر روی گزینه اطلاعات بیشتر می توانید تصاویر و اطلاعات بیشتر در رابطه با آن قالب وب سایت را بدست آورید.

پس از انتخاب و خرید وب سایت شما به صفحه خرید وب سایت هدایت خواهید شد که در صفحه مربوطه با وارد کردن نام و مشخصات خود پس از ایجاد یک نام کاربری سایت مورد نظر در کمتر از 2 دقیقه ساخته خواهد شد.

پس از ایجاد سایت پیامک نام کاربری و رمز عبور سایت مربوطه به شماره همراهی که وارد نموده اید ارسال خواهد گردید و شما می توانید به مدیریت سایت خود بپردازید.

در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارید و یا تمایل به خرید حضوری دارید می توانید با کارشناسان فروش راشین وب با شماره 03132118 تماس حاصل نمایید.

کارشناسان راشین وب در کمال دقت و آرامش خاطر پاسخ گوی تمام سوالات و تماس تلفنی شما خواهند بود.

پس از صحبت های اولیه انجام شده کارشناس حضوری جهت عقد قرارداد و ثبت درخواست شما در محل کسب و کار شما حاضر خواهد بود.

شما می توانید پس از مراجعه کارشناس با رویت مدارک هویتی و کارت شناسایی مخصوص کارشناسان فروش راشین وب با اطمینان خاطر قرارداد خرید سایت را منعقد نمایید.

آیدی کارت راشین وب
آیدی کارت راشین وب

در نظر داشته باشید حتما باید تمامی صفحات و مدارک و ضمائم مربوطه به مهر و امضاء مدیریت و شخص درخواست دهنده سایت برسد در غیر این صورت در صورتی که هرگونه مشکلی ناخواسته پیش بیاید مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود.

پس از خرید سایت تمامی مراحل از طریق سامانه پیامک و همچنین سامانه اختصاصی CRM راشین وب به نشانی www.32118.ir قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

اپلیکیشن اخصاصی فروشگاهی

راشین وب باتوجه اینکه CMS اختصاصی خود را دارد و تمام کد نویسی این سایت ساز در شرکت توسعه پارس انجام شده است، توانایی ایجاد محصولات مختلف مرتبط با سایت را دارد.

از این رو از جدید ترین محصول این سایت ساز می توان به اپلیکیشن اختصاصی فروشگاه اشاره کرده که بر روی پلن های موفقیت راشین وب به صورت رایگان ارائه می شود و همچنین در صورتی که یک فروشگاه ساز نسخه حرفه ای از این سایت ساز خریداری کرده باشید می توانید این اپلیکیشن فروشگاه را به صورت جداگانه نیز تهیه نمایید.

با توجه به تحریم های اپل در حال حاضر اپلیکیشن فروشگاهی فقط مختص گوشی های اندرویدی می باشد و در صورتی که مشکلات مربوط به تحریم apple از ایران مرتفع شود حتما برنامه مخصوص این گوشی های هوشمند هم در دستور کار قرار خواهد گرفت.

همچنین این اپلیکیشن در حال حاضر تنها با یک قالب ( قالب اپلیکیشن دیجی کالا ) قابل ارائه می باشد و در آینده با تلاش تیم فنی راشین وب و توسعه این قابلیت تم های دیگری نیز افزوده خواهد شد.

4 دیدگاه دربارهٔ «شرکت راشین وب اصفهان 🔥 سایت ساز حرفه ای و آنلاین rashinweb»

دیدگاهتان را بنویسید